Profil společnosti:
ryze česká společnost
350 zaměstnanců
31 vlastních specializovaných prodejen
sídlo společnosti Lanškroun (Pardubický kraj)

Pracovní náplň:
rozvoz pekařských a cukrářských výrobků
manipulace s hotovostí
spolupráce při nabídce pekařských výrobků obchodníkům
údržba svěřeného vozidla

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny C. Poskytujeme možnost zafinancování řidičského oprávnění skup.C a profesního průkazu.
praxe v řízení skupiny C vítána
nadšení pro práci
chuť učit se novým věcem
zodpovědný přístup, vstřícnost, příjemné vystupování
profesní průkaz a zdravotní průkaz podmínkou

Nabízíme:
významné slevy na firemní výrobky a další benefity
zdravotní bonus
perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
kvalitní technické zázemí
motivující mzdu

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Typ úvazku: Plný pracovní úvazek. Ochota pracovat o víkendech
Směnnost: Jednosměnný provoz
Místo výkonu práce: Sázava 180, 563 01 Lanškroun