Profil společnosti:
ryze česká společnost
350 zaměstnanců
31 vlastních specializovaných prodejen
sídlo společnosti Lanškroun (Pardubický kraj)

Pracovní náplň:
obsluha zákazníků, práce s hotovostí a kasou
časem i samostatné pečení (nikoliv jen dopékání) výrobků
příprava obloženin, vyrovnávání zboží, osobní prezentace výrobků
ostatní činnosti spojené s provozem prodejny

Požadujeme:
vyučení, stř. vzdělání
zkušenosti v oboru vítány
samostatnost i týmová práce
znalost práce na PC
ochotu učit se a rozvíjet se v oboru

Nabízíme:
věrnostní odměny
dárkové poukázky
zdravotní bonus 1000 Kč/měsíc
moderní technické zázemí a prostředí NOVÉ PRODEJNY

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Plný úvazek
Místo výkonu práce: Puškinova 861/2, 500 02 Hradec Králové

  • vyhlášené v našem pekařství jsou unikátní kvasové chleby
  • u nás pečeme (nedopékáme) široký sortiment pečiva přímo v prodejně
  • k prodeji máme také vlastní bezlepkové výrobky
  • každý den jste zváni také na čerstvé lahůdky či zákusky z našeho cukrářství
  • na objednání připravíme dort pro vaši oslavu
  • nejsme jen pekárna, ochutnejte u nás také dobrou kávu po celý den